Гарантія на автомобілі Ravon становить 3 роки (тридцять шість місяців) при пробігу не більше 100 000 (ста тисяч) кілометрів, в залежності від того, що настане раніше.

Гарантійний термін відлічується з дня передачі автомобіля дилером першому власнику. При переході автомобіля до іншого власника період для пред’явлення вимог, пов’язаних з недоліками якості, зберігається в межах терміну та пробігу, встановлених при передачі автомобіля першому власнику. Більш детальну інформацію про гарантії та сервісне обслуговування можна отримати в нашому автосалоні.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ RAVON

Що таке технічне обслуговування автомобіля?

Під технічним обслуговуванням автомобіля мається на увазі комплекс робіт, що виконуються з певною періодичністю, головна мета якого – забезпечення справного технічного стану, довговічності і надійності автомобіля Ravon.

Доступне обслуговування для доступного автомобіля

Регулярне проведення висококваліфікованого технічного обслуговування дозволяє власнику постійно підтримувати працездатність свого автомобіля. На всі ремонтні роботи Ravon дається гарантія якості.

При цьому використовуються тільки оригінальні деталі та витратні матеріали гідної якості. Доступна вартість сервісних робіт визначена централізованою системою поставок і регламентами ТО.

Переваги фірмового сервісу Ravon

Обслуговування в офіційного дилера Ravon гарантує оптимальний набір сервісних операцій відповідно до затвердженого регламенту робіт. Обсяг робіт в інших авторемонтних майстерень може виявитися недостатнім або завищеним. В одному випадку автовласник ризикує безпекою, в іншому – грошима. І те, й інше заслуговує на увагу.

Прозорість обслуговування

Крім переліку сервісних робіт, власнику автомобіля надається детальна інформація про проведені та рекомендовані операції, а також про моменти в експлуатації транспортного засобу, на які варто звернути увагу. Даються рекомендації технічних фахівців.

Періодичність прохождення ТО

ТО-1                Через 6 місяців або 3000 км після прийому-передачі автомобіля (в залежності від того, що здійсниться раніше)

ТО-2                Через 12 місяців або 15 000 км після прийому-передачі автомобіля (в залежності від того, що здійсниться раніше)

Наступні ТО   Через 12 місяців або через 15 000 км після попереднього ТО (в залежності від того, що здійсниться раніше)