Ravon R2 зайняв 8-у позицію у рейтингу найбільш популярних авто в Україні в 2017 році!

 

Тріумфально закінчився 2017 рік для моделі Ravon R2. За підсумками продажів року, моделі R2 вдалося зайняти 8-у позицію в рейтингу найбільш популярних автомобілів в Україні 2017 року, ставши в один ряд з європейськими та японськими брендами.

За даними аналітичної групи АІГ «Автоконсалтинг» в 2017 році було продано 1601 автомобіль Ravon R2. Це дозволило зайняти моделі 1,99% частки ринку. Таким чином, модель піднялася на 55! пунктів у рейтингу в порівнянні з 2016 роком.

 

А якщо казати про результати 2017 року у малому класі, то успіх R2 ще більш значний: безумовне лідерство в класі з часткою ринку більше ніж 85%. Такий успіх став можливий завдяки не тільки доступній вартості моделі Ravon R2 – однієї з найважливіших складових у даному випадку є технології General Motors, які гарантують високий рівень якості автомобіля. А переконатися у цьому, ви можете подивившись відео і вислухавши думку провідних автомобільних журналістів України, яку вони висловили під час проведення тест-драйву автомобіля Ravon R2.

За даними АІГ “Автоконсалтинг”